Vybíjaná vo farnosti ožíva, 19. 10. 2016

V nedeľných oznamoch som vo farnosti vyhlásil, že opäť po troch rokoch bude v telocvični našej školy vybíjaná. Deti, ktoré budú mať záujem sa môžu nezáväzne prihlásiť a môžu si spolu s pánom farárom zahrať a zabaviť sa. Vyzval som aj rodičov, aby pozitívne reagovali na moju výzvu a tak dieťa na tento druh športu a zábavy pustili. Odkedy som prišiel do tejto farnosti, tak šesť rokov som viedol tento krúžok. Na tri roky sme si dali pauzu a opäť táto vybíjaná vo farnosti ožíva. Vybíjaná s deťmi to už nebude ako záujmový krúžok, ale na báze dobrovoľnosti a teda bez nároku na odmenu. Odmenou pre mňa bude vidieť na deťoch úsmev a radosť zo stretnutia. Od školy sme prenajali telocvičňu a tam každú stredu od 17:00 do 18:00 hod. sa tam budem stretávať s deťmi, ktoré majú dobrú vôľu sa dôstojne zabaviť. V stredu 19. 10. 2016 sme sa po prvý krát stretli v telocvični na vybíjanej. Deti prišlo viac ako jedná tretina celej školy. So mnou nás bolo 46. Deti sa už teraz tešia na ďalšie stretnutie. Ďakujem deťom aj ich rodičom za spoluprácu.