Príprava na birmovku, 31. 1. 2015

Už od októbra sa naši birmovanci z farnosti Brezovica dôsledne pripravujú na veľmi dôležitú sviatosť dospelých - birmovku. Zúčastňujú sa na rôznych aktivitách farnosti ako sú v prvom rade sv. omše, zvlášť v rorátnom čase, októbrový sv. ruženec, príprava jasličkovej pobožnosti, horlivejší prístup k sv. spovedi, brigádami vo farských a kostolných priestoroch, prednáškami, ktoré máme dvakrát do mesiaca a iné aktivity pod vedením svojich animátorov. Vidím ich dôslednú prípravu a mám z nich radosť. Teším sa na chvíľu, keď týchto zodpovedných birmovancov predstavím v deň birmovky otcovi biskupovi. Nech ich Duch Svätý posilní svojimi darmi. Moji birmovanci, denne na Vás myslím vo svojich modlitbách a žehnám Vás. PS: Ani mne fotky nevyšli. Prepáčte. Na budúce urobíme nové a vymeníme.