Farská púť k Sedembolestnej, 23. 10. 2014

Farnosť Brezovica v spolupráci s farnosťou Krivá pripravili a zorganizovali pre svojich veriacich púť k Sedembolestnej Panne Márii do Šaštína. Veriaci týchto farnosti precítili prítomnosť nebeskej Matky slávenim sv. omše, počúvaním Božieho slova, modlitbami na kolenách a súkromnou adoráciou. V tomto čase milosti v roku Sedembolestnej si do svojich rodín a domovov priniesli hlboký duchovný zážitok zo stretnutia sa s Matkou plnej milosti. V autobuse bola dobrá nálada. Spoločne sme rozjímali nad tajomstvami ruženca svetla a bolestného  ruženca, ktorý sa predmodlievali birmovanci z deviateho ročníka. V túto sobotu 25.10. sa stretnú kňazi z celého Slovenska spolu so svojimi otcami biskupmi pri sláveni sv. omše v bazilike Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne. Nech Matka pod krížom trpiaca držiac v náruči svojho Syna vyprosí hojne požehnanie a milostí aj pre svojich synov - kňazov, ktorí sprítomňujú jej Syna Ježiša Krista každý deň v Eucharistickej obeti na oltári.