Dekanské rekolekcie, 25. 4. 2016

Dňa 25 .4. 2016 sme sa kňazi trstenského dekanátu zjednotili pri oltári bl. sestry Zdenky v Krivej a spoločne sme každý jeden za svoju farnosť vytvárali celebračné presbytérium na oslavu Boha. V modlitbách sme boli zjednotení so svojimi farnosťami. Vytvorené presbytérium umocnilo zvlášť sté výročie narodenia sestry Zdenky. Prosili sme ju o požehnanie našich farností. Po svätej omši sme sa pomodlili ďakovnú modlitbu za bl. sestru Zdenku. Naše stretnutie kňazov dekanátu bolo mimo programu pripraveného v roku Božieho milosrdenstva, ale malo veľkú silu pre samotné posvätenie kňazov. Nech bl. sestra Zdenka spolu so sv. sestrou Faustínou v roku Božieho milosrdenstva požehnáva a posväcuje aj našu farnosť.